Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Stil
Alt 14-12-2007, 12:11
AYTEKİN ENGİN AYTEKİN ENGİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

AYTEKİN ENGİN is on a distinguished road
Standart Boğaz ağrısı ve Panik atak

Arkadaşlar merhaba benim son 3 haftadır bir şikayetim daha var boğazım gıcıklanıyor grip olduğumu zannettim 1 hafta bekledikten geçmedi doktora gittim faranjit olmuşsun dedi,antibiyotik verdi hepsini kullandım geçmedi 1 hafta sonra tekrar gittim çok az kalmış ama geçmemiş dedi, tekrar başka bir türevden antibiyotik verdi onuda kullandım yine geçmedi tekrar gittim baktı boğazında bir sorun yok ama istersen iğne verelim dedi istemesemde almak zorunda kaldım 8 tane iğneyide yaptırdım ama yine geçmedi acaba kronik faranjitmi oldum diye tekrar gittim boğazımda bir şey olmadığını söyledi....anlamadım gitti acaba bu da Pa dan mı kaynaklanıyor diye düşünmeye başladım acaba aranızda bu tür bir rahatsızlık yaşayan varmı ? anlatırsanız sevinirim hoşçakalın
Alt 14-12-2007, 12:19
meh meh isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

meh is on a distinguished road

aynısı bendede oldu arkadaşım benimde sinüzit im vardı boğazım çok kötüydü tabi bunun yanında benim yaptığım evham da cabası...bol bol tuzlu su ile gargara yap umarım bi şeyin kalmaz.
Alt 14-12-2007, 12:26
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gargara ilaçlarınıda denedim,limonlu ballar , bitki çayları vs ama olmadı bakalım birde tuzlu suyu deniyelim ne olacak teşekkür ederim
Alt 24-12-2007, 15:45
Denizz Denizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Denizz is on a distinguished road

Merhaba Aytekin, yazdığını yeni okudum.Buarada geçti mi bilmiyorum ama o boğaz ağrılarından bendede oluyor. Kaç kere gittim Dr.a ama birşey yok diyorlar. Hatta bende bugüne kadar kimsede duymadığım kulak tıkanması oluyor, çınlama falan değil, gerçekten kulaklarım tıkanıyor. Bunlar için o kadar çok uzmana göründüm ki, hatta işitme testi bile yaptılar,sonuç Dr. benden iyi duyuyorsun dedi ama biz böyle hissediyoruz işte.
Alt 30-12-2007, 12:37
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Merhaba Deniz Hanım 2 hafta kadar sesi soluğu yoktu 8 tane antibiyotik iğneden sonra düzeldi zannettim bir hafta boyunca iyiydi ama bir gün canım biraz fazla sıkıldı başladı yine boğazım takılmaya sorunu hallettikten sonra düzeldi psikolojik zanndersem boğaz ağrısınında psikolojik olduğunu ilk defa şahit oluyorum bakalım bu Pa denilen şey hangi rollerde karşımıza çıkacak inşallah başka rollerde yer almaz zamanla hep birlikte atlatacağız heralde iyi günler....
Alt 30-12-2007, 13:16
Denizz Denizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Denizz is on a distinguished road

Bence daha fazla antibiyotik alma ve onunla yaşamaya çalış, bir süre sonra kendiliğinden kaybolacaktır, bana söylenen tavsiye bu, zira bende boğaz ve özellikle kulaklarımdan muzdaribim

Seçenekler
Stil