Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Stil
Alt 28-02-2007, 19:59
dream58 dream58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

dream58 is on a distinguished road
Standart TRANKO-BUSKAS HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI DOSTLAR?

dostlarım doktorum bana trankobuskas adında bir ilaç verdi ve fazla ihtiyaç olmadan kullanmamamı söyledi.ben bir kere denedim anksyeteli bir anımda çenem çok gergindi 10 dakikada çenem çözülmüş gibi oldu,bu ilaç tam olarak rahatlatıyormu,ben bu kadar hızlı bir etki görünce doğrusu buna bile panikledim.içtikten sonraki hislerinizi paylaşırsanız çok iyiliğe geçer.ayrıca çene gerginliğinin 20 lik dişlerle bir alakası olabilirmi bilgisi olan varmı dostlar. selamlar ..
Alt 28-02-2007, 20:24
Hazan Hazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Hazan is an unknown quantity at this point
Standart slm

Merhaba dream58, tranko b. sı bende bir ara kullandım kas gevşetici ve anksiete şikayetim için drum vermişti. drunuz verdi ise kullanınız. ne muttlu sizeki bir rahatlama hissetmişsiniz. çene gerilmelerini bende uzunca bir süre yaşadım panikatakla ilgili olduğunu biliyorum, zamanla geçiyor. üzerinde durmamaya çalışınız. acil şifalar hepimize.
Alt 01-03-2007, 18:28
Ziyaretçi

tranko buskası kullanıyorum. kendimi çok gergin ve midemi çok huzursuz hissettiğim zamanlarda alıyorum. ama aşırı kullanmak bağımlılık yapıyormuş. o nedenle sadece kendinizi gerçekten çok gergin ve huzursuz hissettiğinizde özellikle de bu midenize vuruyorsa alın diye tavsiye ederim. bunu dışında gelişigüzel kullanmanın doru olduğunu sanmıyorum.
Alt 15-03-2007, 15:20
tranko-buskas tranko-buskas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

tranko-buskas is on a distinguished road

Yaklaşık 12 yıldır Tranko Buskas kullanıyorum.Arada canı acaip sıkılan, moralsiz arkadaşlarıma da verdiğim oldu.Ben günde 3 x 2 draje olarak kullanıyorum.

Muhteviyatındaki medazepam , DİAZEPAM familyazsından olduğu için Diazem'in bir nevi yavrusu diyebilirsiniz.Bu nedenle kutu üzerinde de görüleceği üzere Bağımlılık yapabileceğine dikkat çekiliyor.

Ben memnunum ve ölene kadar da kullanmayı düşünüyorum.

Sağlıkla kalın
Alt 17-03-2007, 12:37
MBtornado
Ziyaretçi

ben de 1 haftadır kullanıyorum.doktorum paniğimin mideme vurması yüzünden yazmıştı.şimdilik memnunum
Alt 20-03-2007, 11:57
nihatkaya nihatkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

nihatkaya is on a distinguished road
Standart ilaçlar hakkında

Sevgili arkadaşlar,
Forumda İlaçlarla ilgili başlık varken neden buraya yazıyorsunuz. Lütfen forumu düzenli ve ekonomik kullanınız.Hepinizin siteyi karış karış bilmenizi istiyorum. Bir çok arkadaş sitedeki makalelerde olan konularla alakalı sorular soruyor. Bunlar bize ilave yük getiriyor. İnanınki çok zorlanıyoruz. Sizlerden ricam site ve forum kurallarına tam uyalım.Sizlerde bir birinizi benim adıma uyarabilirsiniz. Hepinizin iyiniyetinize ve samimiyetine inanıyorum

Gelelim Tranko_Buskasa, Uzun süre kullanmak bağımlılık yapabilir. Benzodiazepin grubundan, yani diazem, xanax ailesinden. Ben de yazıyorum. Ama uzun süre kullanmayın. Panik atak mide barsak sistemine vurduğunda kısa sürede işe yarıyor. sonra azaltarak kesmek iyi olur. selam ve sevgilerimle dr nihat kaya
Alt 14-12-2007, 12:55
rugovalı rugovalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

rugovalı is on a distinguished road
Standart ilaç gibi ilaç

[QUOTE=tranko-buskas;16766]Yaklaşık 12 yıldır Tranko Buskas kullanıyorum.Arada canı acaip sıkılan, moralsiz arkadaşlarıma da verdiğim oldu.Ben günde 3 x 2 draje olarak kullanıyorum.

sayın tranko buskas abi; günde 3*2=6 ve 12 yıl ne ettin abi bağımlı olmuşsun sen ya. için dışın benzodiazepin olmuştur senin. espirisi bi yana ilaç bağımlılığı tedavisi gördüğüm bi dönem bu ilaçtan bi tane almıştım ve aradan 2 hafta geçti idrar tahlili istediler, ve inanırmısınız sadece bir tane (10mg medazepam) tahlil sonucu çıktı (ne mi yaptım tahlil sonuçlarını yırttım attım ) öylede bi ilaç yani. ama güzeldir sosyal fobi için özellikle.

Allah sağlık sıhhat versin. size ve cümlemize

Seçenekler
Stil