Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Stil
Alt 02-02-2014, 15:08
izmirden izmirden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

izmirden is on a distinguished road
Arrow paxıl kullananlar bir baksın lutfen

arkadslar paxıl alıorum yılardan beri ama dusuk sevyede kullandım ama bazı nedenlerden dolayı drm 1.5 yukselttı ıstahım yok yıorum ama az ve zayıflama var ben 62 dım suan 57 kıloya dustum bu ılac sızdede bu etkıyı yapıyormu zayıflatmaıstah bzuklugu sekerıme baktırdım normal cıktı troıd hormanlarmda normal azcık kanszlıgım var okadr yazarmsnız taktım zayıflamama ya acaba dıorum baska hastalıkmı var ınsan haftada 1 kılomu verır gecen hafta 58dım 57
olmusum anneme dedım dogru duzgun yemıyorsun dedı 12 dılımle kalkıorum ay gıcık oldum bu duruma gercı ıyı oldu vermem 67 lerdeydım top gıbıydım ıyı degıldı okadrda sımdı cok zayıf degılm ama kılo kaybı yaparmı bu ılac bu kadar yazın lutfen
Alt 02-02-2014, 22:30
FULYA FULYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

FULYA is on a distinguished road

sanmıyorum kılo kaybı yapcanı bnde paxil kullanıyorum .bnde neden yapmıo bu ilaç kılo kaybıbıde ben az yıyebılsem ne mutlu sana sevınmelısın arkadaşım.
Alt 02-02-2014, 22:57
escarpes escarpes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

escarpes is on a distinguished road

Bunyeye gore degisiklik gosterir ben ilk yasadigim pa da cipralex kullanirken 44 kiloya kadar dustum ayni endiseler bendede vardi ama tamamen yemek yiyememe ve kisinin yapisi ile alakali merak etme sorun yoktur gecmis olsun
Alt 10-02-2014, 23:17
elisa elisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

elisa is on a distinguished road

Oncelikle gecmis olsun ,paxil(seroxat) ben 1999 dan beri kullaniyorum ne kilo aldiriyor nede verdiriyor bende olmadi yani ama herkezin bunyesi farkli sende yaptirabilir ben sadece cok su iciyorum yaklasik 2 litre bende kansekerimi olcturttum ama bisey cikmadi
Alt 14-02-2014, 22:55
basari basari isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

basari is on a distinguished road

ben kilo aldim aslinda cok etkili bir ilac ama su sira yine almiyorum doktorum col su ic spor yap demisti kilo almamak icin
Alt 20-02-2014, 19:45
hcttp_60 hcttp_60 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

hcttp_60 is on a distinguished road

size tam tersi etki yapmıs bence çünkü genelde herkes paxilin kilo aldırmasından şikayetçi. ben 20 kilo almıstım şimdi vermye ugrasıyorum bence sevinin keske bana da kilo verdirseydi

Seçenekler
Stil