Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Stil
Alt 04-04-2010, 21:49
emre er emre er isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

emre er is on a distinguished road
Standart ilaçlar işe yarar mı

arkadaşlar bu yaşadığım ne örnek veriyorum mesela bir gün uyuyamıyacam düşüncesi o anda kaygı yüksek devamlı onu düşünmem bi gün fiziksel ağrılar gözlerimdeki ağrı geçmeyecek düşünceleri bi gün hafızam iyi mi normal miyim bi gün en ufak bir şeyi kendimde görmem bunlar gibi bir sürü bunlar ile beraber yanında huzursuzluk hayattan zevk alamıyorum endişeliyim gibi sanki net açık düşünemiyorm gibi yorgunluk bunlar o düşüncelerin yanında hep var kronik oldu herhalde bunlar yani en ufak bir şeyi çok büyütüyorum ve sanki sonunda delircez gibi düşünüyorum bu çok kaygı veriyo yani ben de ne var acaba takıntı mı depresyon mu panik atak mı hastalık hastalığı mı ya da hepsi mi bir de sanki uyurken yatarken başım döncek gibi ama yok düşünceler karışık of of bir de yaşadıklarımda geneli gece oluyo gündüz de var ama gece artıyo sınava gircem 1 hafta kaldı benim düşündüklerime bak ilaçlar gerçekten işe yarar mı ya bunlardan kurtulabilir miyim rahat normal düşüncelere sahip olabilecek miyiz acaba güzel şeyler yazsanız ilaç ile geçti düzeldim falan inancım artacak ama okuyorum yıllardır ilaç kullananlar hala kullanıyo devam ediyo belirtiler. doktora bile gitmedim ama eminim ki panik atak mı takıntı mı falan biri veya birkaçı ben de var neyim olduğunu bilmemek bile kötü ya tamam ben biliyorum da geçer mi ilaç ile kesin kafam çok karışık ben mi abartıyorum çok anlayamadım

Seçenekler
Stil